Sanallaştırma Hizmetleri

Bilişim Teknolojileri altyapınızı basitleştirin! Uygulama ve veri kullanımını kolaylaştıran, mevcut sunucu altyapılarından maksimum verim ve performans almayı sağlayan sanallaştırma çözümlerimiz ile yatırım, işletme ve yönetim maliyetlerinizi ciddi oranlarda düşürebilirsiniz.


Sunucu Sanallaştırma

Sunucularınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarın! Günümüzde sunucuların büyük çoğunluğu gerçek kapasitelerinin çok altında çalışıyor. Buna rağmen, yeni sunucu yatırımları da devam ediyor. Sonuç ise, gerçek ihtiyacın üzerinde sunucu adedi, karmaşıklaşan yönetim, artan sahip olma maliyeti! Birçok fiziksel sunucuyu, tek bir fiziksel sunucu üzerinde çalışan sanal sunucular olarak konsolide ederek, sunucu kaynaklarınızı çok daha efektif kullanabilirsiniz.


Sunucu Sanallaştırma Size Ne Sağlar?

• Sunucularınızı iş önceliklerinize göre konsolide edebilirsiniz

• x86 mimarisini kullanan sistemler için donanım seçim özgürlüğüne kavuşursunuz

• Anlık olarak CPU, bellek ve I/O bileşenlerini sistemler arasında paylaştırabilirsiniz

• Sunucu yatırım ve barındırma maliyetlerinizi ciddi oranda düşürebilirsiniz

• Donanım güncellemelerini, yama seviyelerini ve uygulama dağıtımını kolayca yapabilirsiniz

• Sunucu yönetim, işletim, bakım ve sahip olma maliyetlerinizi düşürebilirsiniz


Sunucularınız “Daha Fazlasını” Vadediyor!

Müşterilerimizin, sunucu kapasitelerini en yüksek verimle kullanabileceği, merkezi yönetim ile tüm sunucularını tek bir merkezden izleyebileceği doğru sanallaştırma çözümlerini projelendiriyor ve hayata geçiriyoruz. Müşterilerimize, kendi özel bulutlarını (private cloud) kurmalarını sağlayan çözümler sunuyoruz. Sunucularınızın, gerçek kapasitesini kullanın.

© 2019 DEMATEK BİLGİ TEKNOLOJİLERİ | Tüm Hakları Saklıdır